META läheneb kliendi nõustamisele lähtuvalt konkreetsest väljakutsest. Hea lahenduse eelduseks on probleemide mitmekülgne mõistmine ja planeerimine, samuti tegevuskava oskuslik elluviimine.


Meta Government

Tööprotsess:

Positsioneerimine

Probleemi defineerimine

Kliendi riskide identifitseerimine ja positsioneerimine laiemas sotsiaalses-ja kommunikatiivses raamistikus (kas lähtekoht on muutuste esilekutsumine või hoopis status quo hoidmine?). Defineerime kas lahenduste põhituum on korporatiiv-, avalikes-, valitsus- või kogukonnasuhetes.

Vajalikud taustauuringud

Osapoolte kaardistamine, arvamusliidrite uuringud, poliitiliste trendide, sotsiaalsete arengute ja meedia hoiakute kaardistamine.

Planeerimine

Strateegiliste lähtekohtade kujundamine

Lõplik väljakutse määratlemine, diagnoosimine. Defineerime kõige tõenäolisemad läbimurdekohad, strateegia riskid ja hüved. Vajadusel kavandame teema päevakorda toomise (või väljaviimise) plaani ja vahendid. Vajalikud kõrvaltegevused. Valmivad meediaplaan ja/või turunduse ja/või valitsussuhete tööplaan.

Taktikalise tegevuse lähtekohad

Kujundatakse lõplik arusaam sobivatest meetoditest, tegevuse intensiivsusest.

Taktikaline tegevusplaan

Praktiline meediaplaan, siht- ja sidusrühmade haldamise plaan; majasiseste ja -väliste tegevuste jaotamine.

Elluviimine ja hindamine

Tegevusplaani elluviimine

Kui eesmärgiks on kellegi käitumise mõjutamine, siis see ongi eesmärk - mitte aga kogu kanalispektri katmine, "penetratsioon", share-of-voice, meediakajastused. Kui planeerimise käigus fikseerime mõõdetavad tulemused, siis oleme oma meetodite valikul ka paindlikud. Keeruliste kaasuste korral ei häbene lisanõustajaid kaasata ja suudame juhtida inter-distsiplinaarseid kliendimeeskondi.

Tüüpiliselt eeldab plaani elluviimine suutlikkust juhtida praktilisi meediasuhteid, seirata erinevaid otsustusprotsesse ja olla aktsepteeritud partneriteks otsustajatele.

Tulemuste monitoorimine ja hindamine

Defineerime lähtuvalt projekti ja ülesande sisust tulemuste tagasiside mehhanismid.

Meta Government

Meta Communications

Viimased sündmused:

2015-03-28
Ühe Meta Communications sündmuse pealkiri

Ühe Meta Communications sündmuse pealkiri

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Sed posuere...

Loe veel
2015-04-02
Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod.

Loe veel

Meist

META Communications on suunatud uute kommunikatsioonilahenduste kasutamisele turundus­ ja brändikommunikatsioonis, elustiiliturunduses ja sotsiaal­ ning digimeedia lahenduste pakkumises. Leiame sünergiaid erinevates valdkondades tegutsevate klientide vahel, viies ellu ühiseid efektiivseid kommunikatsioonikampaaniaid. Usume strateegilisse kommunikatsiooni planeerimisse ja suhteturundusse ning leiame, et hea kommunikatsioon ei saa läbi oskuslikult sõnastatud tekstideta.

Meie eksperdid on rohkem kui 10 aastase kommunikatsioonijuhtimise kogemusega oma ala professionaalid, kelle oskused ja kontaktvõrgustikud võimaldavad meil olla usaldusväärseks partneriks ettevõtte kommunikatsiooni­, turundus­ ja müügi­, personalialaste ning lõpuks ärieesmärkide täitmisel.

Meta Communications