Rahvusvaheline valitsussuhete nõustajate kett Fipra kogunes 23-26. juunil Washington DCsse Fipra 30ndale tippkohtumisele

Seekordse kohtumise rõhuasetuseks oli Fipra teiste kontinentide nõustajate tutvustamine Fipra USA esinduse Finsbury USA klientidele või teistele USA ettevõtetele, kes vajavad tipptasemel nõustamist reguleeritud ärivaldkondades.Eestit esindasid tippkohtumisel Andres Kaju ja Ott Lumi kui Fipra liikme Meta esindajad.

Tippkohtumisel esinesid teiste seas Barack Obama 2008nda aasta kampaaniajuht ja hetkel Hillary Clintoni kampaaniat nõustav Jim Margolis, endine Euroopa Liidu konkurentsivolinik Joaquin Almunia, maailma suurima terasetootja ArcelorMittal valitsussuhete direktor Ana Escobedo, maailma ühe suurima toidutööstuse ettevõtte Mars asepresident valitsussuhete alal, Matthias Berninger ning Leslie Griffin, UPS asepresident valitsussuhete alal.

Traditsiooniliselt väljaantava aasta üksuse tiitli omandas Finsbury ning aasta nõustaja tiitli Juan Prat Y Coll, kes on endine staažikas Hispaania suursaadik ja Euroopa Komisjoni välisasjade direktoraadi peadirektor.